Świat Pościeli ALISS w Jaroszowicach zaprasza na zakupy!

Świat Pościeli ALISS Jaroszowice działa już od 25 lat. Sklep już od lat jest najlepiej zaopatrzony w okolicy w produkty najwyższej jakości. Zapraszamy!

Świat Pościeli ALISS w Jaroszowicach oferuje pościel wiodących marek, a także szyte we własnym zakładzie pościele, w każdym rozmiarze.

Posiadamy bogaty wybór kołder, poduszek, koców, narzut oraz ręczników wysokogatunkowych. W ofercie znajdują się prześcieradła szyte przez nas z wysokiej jakości tkaniny w każdym rozmiarze, również pod zamówienie klienta – informują właściciele sklepu. 

Świat Pościeli ALISS dba o wysoką jakość, nowoczesne wzornictwo, indywidualne podejście do klienta, a także miłą i profesjonalną obsługę.

Zaopatrujemy pensjonaty, hotele, prowadzimy usługi hafciarskie. Dodatkowo wychodzimy naprzeciw naszym milusińskim i każde dziecko znajdzie u nas pościel ze swoją ulubioną bajką oraz każdy rozmiar dziecięcych kołderek. Idziemy z duchem czasu i zawsze oferujemy towar zgodny z nowymi trendami – dodają w sklepie Świat Pościeli ALISS.

Sklep otwarty jest codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Co ważne – sklep otwierany jest także na specjalne życzenie Klientów!

Świat Pościeli ALISS zaprasza do kontaktu pod nr tel. 781 167 500, 697 602 542 , 601 362 548 lub alisswadowice@interia.pl oraz na Facebook Świat Pościeli Aliss.

Pracownicy odpowiedzą na każde zapytanie!

About Author

Reklama