mat. CKSiT

,,Skrzydlaty odlot”- spektakl Teatru Kultureska

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza dzieci i rodziców na wyjątkowy spektakl Teatru Kultureska pt. ,,Skrzydlaty odlot”, który odbędzie się 21 maja 2023 r.  (niedziela) o godz. 17.00 w sali widowiskowej CKSiT (ul. Niemczynowskiego 3).

Koszt biletu: 20 zł

Bilety do nabycia w budynku Starego Kina- ul. Mickiewicza 4 (naprzeciwko Urzędu Miasta)

W dniu spektaklu: 25 zł

„Skrzydlaty Odlot” to spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen dobrego humoru i treści edukacyjnych. Poprzez dobrą zabawę dzieci mają szansę pogłębić swoją świadomość ekologiczną. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu, niskiej emisji i ochrony powietrza. Przedstawienie uświadamia dzieciom główne przyczyny powstawania smogu, a także jego szkodliwość dla naszego zdrowia. Ma za zadanie wskazać najmłodszym sposoby walki o to, żeby powietrze, którym oddychamy, było czyste.

Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu – staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, a także będą zapraszane na scenę. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3- 11 lat).

Spektakl trwa 60 minut i zawiera aż 10 wyjątkowych piosenek, które są śpiewane na żywo przez aktorów z ekspresyjną choreografią. Wplecione w scenariusz treści ekologiczne przedstawione są przystępnie i ciekawie, gwarantując efektywną edukację ekologiczną. „Skrzydlaty Odlot” to musical, który z pewnością dostarczy najmłodszym widzom wiele radości i zabawy.

Spektakl „Skrzydlaty Odlot” jest wyjątkowy ze względu na wiele elementów, które zachwycą młodych widzów. Na scenie pojawią się roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w wyjątkowych kolorowych kostiumach, a na scenie tańczyć będą ruchome kolorowe światła i efekty specjalne. To autorska historia, pełna dobrego humoru i komicznie zbudowanych postaci, która wciągnie najmłodszych widzów w dobrą zabawę. Spektakl odwołuje się do motywu teatru w teatrze, co sprawi, że jego teatralność zachwyci widzów w wieku 3-103 lat. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, wszystkie śpiewane na żywo przez aktorów i posiadające ekspresyjną choreografię. Wplecione w scenariusz treści ekologiczne przedstawione są przystępny i ciekawy sposób, co gwarantuje efektywną edukację ekologiczną dla młodych widzów.

Więcej informacji:

https://ckstkalwaria.com/skrzydlaty-odlot-spektakl-teatralny-dla-najmlodszych/

https://kultureska.pl/ekologiczne-spektakle-teatralne/136-skrzydlaty-odlot/

mat. CKSiT
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x