Przed nami 16. edycja Reggae Mostu

Reggae Most to od lat punkt obowiązkowy w wakacyjnych działaniach Wadowickiego Centrum Kultury. Również w tym roku nie zabraknie atrakcji i świetnych koncertów nad Skawą w przedostatni weekend sierpnia (22-23-24 sierpnia)!

 
We czwartek bitwa wodna, strefa chilloutu i kino plenerowe, a w piątek i sobotę świetne koncerty! To plan na najbliższe dni na wadowickich bulwarach. Ale uwaga – zmianie uległa kolejność sobotnich koncertów. Afromental zagra jako przedostani a „Reggae Most” zakończy zespół Akurat.

Szesnasty Reggae Most rozpocznie się w czwartek 22 sierpnia o godz. 17:00 bitwą wodną, strefą gier i muzycznego relaksu, a wieczorem pokazem plenerowym filmu „Green Book”. Tego dnia będzie również okazja do współtworzenia pamiątkowego wielkoformatowego plakatu. Czwartkowe atrakcje przygotowali wolontariusze „Reggae Mostu” wspólnie z fundacją „Rozbujajmy Towarzystwo” przy ścisłej współpracy z Wadowickim Centrum Kultury.

Natomiast podczas dni koncertowych na wadowickiej „Wenecji” wystąpią:

w piątek: Beniamin & RR, Gutek, Farben Lehre, Jamal,

w sobotę: Max Corner, L.U.C.& Rebel Babel, Afromental, Akurat.

Taka kompozycja wykonawców powinna zaspokoić różnorodne gusta muzyczne. Oprócz świetnej muzyki na uczestników czekać będzie strefa gastronomiczna z Food Truckami z pysznym i różnorodnym jedzeniem.

Wstęp na czwartkowe atrakcje jest bezpłatny, natomiast cena biletu na koncerty to 10 zł za każdy dzień. Dla dzieci do 13 roku życia wstęp jest bezpłatny.

Reggae Most” to nie tylko muzyka, scena i koncerty. To przede wszystkim miejsce spotkania ludzi ceniących i rozumiejących ideę Festiwalu organizowanego przez Wadowickie Centrum Kultury. Od szesnastu lat organizatorzy starają się zbudować „MOST” stanowiący przestrzeń wspólnej, przyjaznej zabawy miłośników różnorodnych gatunków muzycznych. Propagują wyłącznie pozytywne wartości zawierające się w przekazie szeroko rozumianej kultury reggae oraz łączą w jednym miejscu ludzi z różnych środowisk, dając tym samym możliwość zacieśniania więzi, dyskusji i wymiany poglądów.

Podobnie jak i w latach ubiegłych festiwal współorganizuje i współfinansuje Gmina Wadowice.

 

Program na piątek:

  • 17:00 – otwarcie kas, bilety w cenie 10 zł, dzieci do 13 lat mają wstęp wolny
  • 18:15 – Beniamin & RR
  • około 19:30 – Gutek
  • około 21:10 – Farben Lehre
  • około 23:00 – Jamal
Program na sobotę:
  • 17:00 – otwarcie kas, bilety w cenie 10 zł, dzieci do 13 lat mają wstęp wolny
  • 18:00 – Max Corner
  • około 19:15 – L.U.C & Rebel Babel
  • około 21:00 – Afromental
  • około 22:40 – Akurat
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x