Przedstawiamy podsumowanie grup młodzieżowych z gminy Kalwaria Zebrzydowska w drugim tygodniu września.

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2

Skawa II Wadowice vs Kalwarianka I Kalwaria Zebrzydowska 1:12

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 3

Wikliniarz Woźniki vs Stanisławianka Stanisław 6:1

AKF Wisła Brzeźnica vs Sosnowianka Stanisław 3:3

Borowik Bachowice vs Kalwarianka II Kalwaria 1:7

W ostaniej serii gier pogoda nie oszczędzała najmłodszych piłkarzy ☔️Pomimo bardzo trudnych warunków odnosimy zasłużone i wysokie zwycięstwa ze Skawą Wadowice 12:1 oraz z Borowikiem Bachowice 7:1. Brawo! 🌪⚡️⚽️

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska vs Unia Oświęcim 1:0

W sobotnim spotkaniu odnosimy kolejne zwycięstwo w lidze pokonując Unię Oświęcim 1:0

WADOWICE: I LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska vs Iskra Klecza 5:0

W pełni udany rewanż za porażkę w Andrychowie wzięli trampkarze odnosząc wysokie, pewne zwycięstwo z Iskrą Klecza 5:0. Początek meczu był wyrównany ale z czasem przewagę osiągnęli nasi zawodnicy zdobywając kolejne bramki

Niedziela 15 września
WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

Dąb Sidzina vs Żarek Barwałd Górny 4:1

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska vs Karol Wadowice 3:2

W niedzielę trampkarze Kalwarianki spotkali się w meczu ligowym z Karolem Wadowice. Oba zespoły do tej pory odniosły w lidze komplet zwycięstw. Mecz stał na wysokim poziomie po kwadransie objęliśmy prowadzenie ale zespół Karola szybko wyrównał. Do szatni po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego Kuby Serwina schodzimy na przerwę z prowadzeniem 2:1. Druga połowa na remis i ostatecznie 3 pkt zostają w Kalwarii! Pozostałe dwa gole strzelil Patryk Potoczak.

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK GRUPA 2

Beskid II Andrychów vs Sosnowianka Stanisław 12:0