#ODWAŻ SIĘ z Naturhouse Wadowice i zrób pierwszy krok do nowej sylwetki!

Długotrwały lockdown przyczynił się do podjadania w domowym zaciszu i zmniejszenia ilości ruchu. Niestety, jak wskazują statystyki, prawie połowa Polaków przytyła w czasie pandemii średnio 6 kg, a Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. Czas na zmiany!

PROBLEM DUŻEJ WAGI

Przyczyn nadwagi i otyłości może być wiele, a wśród nich wyróżniamy: nadmierne spożycie żywności, czynniki genetyczne, niektóre choroby i stosowane leki. Nie ulega jednak wątpliwości, że główną i najważniejszą przyczyną nadmiaru kilogramów są niewłaściwe nawyki żywieniowe oraz zbyt mała aktywność fizyczna. Otyłość to nie tylko zbyt duże nagromadzenie tkanki tłuszczowej w naszym organizmie. To przede wszystkim schorzenia, które jej współtowarzyszą, takie jak: zespół metaboliczny, nadciśnienie, miażdżyca, niewydolność krążenia, cukrzyca typu II, choroby stawów, osteoporoza, a nawet niektóre nowotwory. Prowadzą one do znacznego pogorszenia komfortu życia i mogą przyczynić się do przedwczesnej śmierci. Problemu nadmiernej wagi nie można więc bagatelizować, szczególnie u najmłodszych, gdzie do negatywnych skutków dojść mogą zaburzenia samooceny i brak akceptacji wśród rówieśników.

JAK WALCZYĆ O SIEBIE I ZDROWIE SWOWEJ RODZINY?

W większości przypadków sami swoim trybem życia sprawiamy, że mamy nadwagę lub jesteśmy otyli – wybieramy niezdrową przetworzoną żywność, nie ruszamy się. Walczmy z tym! Podstawą do rozpoczęcia zmian jest wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych i zmiana diety. W tym pomoże nam dietetyk, który podpowie jaką metodę wybrać, a przede wszystkim będzie nas wspierał i walczył razem z nami o nasze zdrowie. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, gdyż jak mówią statystyki – 90% diet rozpoczętych na własną rękę kończy się niepowodzeniem. Dzieje się tak, ponieważ wybierane przez nas kuracje nie są dopasowane do naszego trybu życia, często powodują uczucie głodu lub zmuszają nas do spożywania pokarmów, których nie lubimy. Dietetyk dopasuje dietę tak, aby była sycąca, smaczna i nieuciążliwa – uszyta na miarę naszych potrzeb.

#ODWAŻ SIĘ

Zrób pierwszy krok i skorzystaj z bezpłatnej niezobowiązującej konsultacji z dietetykiem. W ramach spotkania dietetyk wykona pomiary antropometryczne, badania składu ciała, a także przeprowadzi wnikliwy wywiad dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych i przebytych chorób. Te elementy pomogą zidentyfikować przyczyny nadmiaru kilogramów lub innych problemów zdrowotnych związanych ze sposobem żywienia. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji, otrzyma cenne wskazówki żywieniowe i materiały edukacyjne dotyczące prawidłowego żywienia. Nie zwlekaj! Zapytaj dietetyka jak nadwaga znika!

Nasza unikalna metoda, opierająca się na 3 składowych, jest całościowym podejściem do diety i pozwala na gwarancję skutecznego zrzucenia kilogramów bez efektu jojo. Jako jedyni w powiecie wadowickim otrzymaliśmy nagrodę Orłów Medycyny 2018, 2019 oraz 2020 roku! Zostaliśmy również wyróżnieni Certyfikatem Firmy Godnej Zaufania.

Naturhouse w Wadowicach skutecznie odchudza od 2010 roku a od prawie trzech lat jest w nowej dogodniejszej lokalizacji. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala naszym ekspertom na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Nasi dietetycy przyjmują nie tylko pacjentów z problemami wagowymi, ale tworzą również diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi (takimi jak np. choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, IBS, itd.). Ponadto nasza ekspert dietetyki mgr. Katarzyna Słupska – Szafran tworzy diety dla dzieci od 6 roku życia, oraz dla par starających się o potomstwo.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat właściwej diety i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, koniecznie odwiedź Centrum Dietetyczne NR 1 w powiecie wadowickim! Naturhouse w Wadowicach to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Nasza kadra dietetyków to wyszkoleni specjaliści. Zaufało nam tysiące mieszkańców powiatu wadowickiego! Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki).
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:


Naturhouse Wadowice –
https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

 

 

 

 

 

 

 

About Author

Reklama