Niezmiernie miło nam ogłosić, iż ruszamy z akcją MIKOŁAJKI 2021 Z DOBOR22OWYM TOWARZYSTWEM

Już niedługo przywitamy grudzień, a co za tym idzie nadejdzie czas Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku wierzymy, że cała Wiślacka rodzina zaangażuje się w organizacje Mikołajek dla naszych małych przyjaciół z placówki opiekuńczo – wychowawczej „Spokojna Przystań” w Miękini.

Żeby wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowaliśmy, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę słodyczy oraz artykułów szkolnych. Ważne by słodycze i artykuły szkolne były nowe oraz oryginalnie zapakowane.

Chętnie również przyjmiemy gadżety, które moglibyśmy przeznaczyć na licytacje, a z których całe zebrane środki przekazane zostaną na zakup prezentów do paczek mikołajkowych.

Z własnych środków pokryjemy paczki dla 30 dzieciaków, a to od nas wszystkich zależy czy uda się nam obdarować więcej dzieci.

Naszym Przedstawicielem na Powiat Wadowicki jest Małgorzata Zadora
Wszystkich zainteresowanych wsparciem naszej akcji zapraszamy w wiadomości prywatnej na Fb lub na e-mail: gosia0703@interia.eu

Mamy w planie obdarować minimum 100 dzieci z Domów Dziecka. Zachęcam wszystkich również Szkoły które pomagały nam w poprzednich latach.
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Akcja jest organizowana przez
DoboR22owe Towarzystwo

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x