Naturhouse Wadowice i Catering Zielono Mi łączą siły. Poznajcie najlepszy duet dietetyczny w całym powiecie!

Przy chęci zrzucenia zbędnych kilogramów podstawą jest zbilansowana, indywidualnie dobrana dieta. Jesteś podczas kuracji w naszym Centrum Dietetycznym Naturhouse Wadowice, ale brakuje Ci czasu na gotowanie? Mamy na to sposób!

Przy chęci zrzucenia zbędnych kilogramów podstawą jest zbilansowana, indywidualnie dobrana dieta. Jesteś podczas kuracji w naszym Centrum Dietetycznym Naturhouse Wadowice, ale brakuje Ci czasu na gotowanie? Mamy na to sposób!

Jedz regularnie

To, jak często jesz jest niemal tak samo ważne, jak to, co jesz. Rozkładając tę samą ilość jedzenia na pięć posiłków, zamiast trzech, dopingujesz swój metabolizm do lepszej pracy. Co więcej, unikasz efektu „paniki” organizmu, który czuje, że nie musi gromadzić tkanki tłuszczowej na czas głodu. Dla osób, które prowadzą “standardowy” tryb życia, dobrymi godzinami na posiłki są: 7:00, 10:30, 13:30, 16:30, 19:30. Możesz przyjąć półgodzinne „widełki” co do godzin posiłków. Pamiętaj o zachowaniu co najmniej 2,5 godziny przerwy między ostatnim posiłkiem a pójściem spać.

Pij dużo płynów

Wypij 1,5 litra wody mineralnej bez dodatków, drugie tyle mogą stanowić herbaty (najlepiej zielona i czerwona) bez cukru, soki/szejki i zupy warzywne i owocowe, ale tylko świeżo wyciskane/jednodniowe (2 szklanki dziennie mogą zastąpić porcję owoców). Wystrzegaj się wszelkich napojów słodzonych, soków z cukrem, napojów gazowanych, a nawet wód smakowych.

Naturhouse Wadowice & Catering Zielono Mi

Jesteś na diecie w naszym Centrum Dietetycznym Naturhouse Wadowice, ale brakuje Ci czasu na gotowanie? Mamy na to sposób! Dzięki współpracy naszych ekspertów Natalii Grabińskiej i Katarzyny Słupskiej-Szafran z Cateringiem dietetycznym Zielono Mi, nie będziesz musiał martwić się o gotowanie. Specjalnie dla Ciebie zostaną przygotowane zdrowe posiłki z dowozem w skazane miejsce na cały dzień. Tylko my jako jedyni w powiecie wadowickim umożliwiamy z korzystania z takiego rozwiązania. Jak sama nazwa wskazuje będzie: smacznie, zdrowo, dietetycznie!

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908 lub za pomocą formularza on-line.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 8:00 – 21:00
Środa: 7:00 – 20:00
Czwartek: 7:00 – 21:00
Piątek: 6:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD STAREJ PLACÓWKI!)

Catering Dietetyczny Zielono Mi znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej, przy ul. Rynek 19. Dowóz dań obowiązuje na terenie całego powiatu wadowickiego. Cennik ustalany jest indywidualnie po okazaniu rozpisanej diety z Centrum Naturhouse. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 733 816 268.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek : 10:00 – 18:00

Nie zapomnij polubić nas na FB:
Naturhouse Wadowice – https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice
Zielono Mi – https://www.facebook.com/ZielonoMiFit/About Author

Reklama