Na Kalwaryjskim rynku powił się fotel św. Mikołaja i jego sanie

Urząd Miasta tak jak i rok temu przygotował dla małych i dużych specjalną niespodziankę! Już od dzisiaj można przyjść i usiąść w wielkim fotelu Świętego Mikołaja na kalwaryjskim rynku oraz skorzystać z jego sań i zrobić sobie pamiątkową fotografię!!! Fotel i sanie będą oświetlone tylko dziś i jutro (6-7 grudnia) do godz. 16:00. Na kolejne włączenie iluminacji musimy poczekać prawie do świąt.

Dziś na rynku Burmistrz wraz ze św. Mikołajem rozdawali prezenty przedszkolakom. 

Za tę miłą niespodziankę związaną ze świątecznym wystrojem należy podziękować Burmistrzowi oraz pracownikom Referatu Gospodarki Komunalnej, którzy dbają o przystrojenie miasta. W te święta, Kalwaria znów będzie wyglądać bajecznie!

Aby podkreślić jeszcze mocniej świąteczny czas, ogłaszamy konkurs na facebooku. Każdy, kto zrobi sobie fotografię na fotelu św. Mikołaja lub w saniach i opublikuje ją na facebooku pod postem na profilu Kalwaria 24 oraz udostępni ten post, weźmie w konkursie. Wśród nadesłanych fotografii wybierzemy 3 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody książkowe. Czas na publikację zdjęć mija w we wtorek 7 grudnia o godz. 23.59.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x