/MKS Kalwarianka wygrywa 3:0 z Beskidem Andrychów w IV rundzie Pucharu Polski

MKS Kalwarianka wygrywa 3:0 z Beskidem Andrychów w IV rundzie Pucharu Polski

Dzisiejszy mecz (21 sierpnia 2019 r.) zapowiadał się ekscytująco. Naprzeciw siebie na murawie Kalwarianki stanęły nasz klub i Beskid Andrychów, który był faworytem spotkania rozgrywanego w IV rundzie Pucharu Polski sezon 2019/2020 na szczeblu Podokręgu Wadowice. Piłka jednak jest okrągła, a bramki są dwie i zwycięstwo po pięknym meczu przypadło MKS Kalwariance, która ulokowała w bramce przeciwnika 3 widowiskowe gole.

To było naprawdę ekscytujące spotkanie. W pierwszej połowie dominowali piłkarze Kalwarianki wychodząc w 22 minucie na prowadzenie po golu Łukasza Kryjaka. W drugiej połowie zawodnicy z Andrychowa rzucili się do odrabiania strat. Jednakże w 65 minucie Łukasz Kryjak ponownie trafia w światło bramki, a wynik spotkania w pięknym stylu zamyka w 85 minucie Karol Buraczek podwyższając do 3:0.

Mecz był bardzo dynamiczny i pasjonujący. Praca i budowanie od trzech lat zespołu na własnych wychowankach przynosi jednak jak widzimy znakomite rezultaty. Trener Marcin Pasionek powinien być dziś naprawdę dumny z widowiska, jakie dostarczyli nam jego podopieczni.

Dziękujemy za ten mecz i złaknieni następnych takich widowisk, oczekujemy na więcej.