Zima w pełni, a my startujemy z sezonem łyżwiarskim w wielkim stylu! Już 6 grudnia zapraszamy na lodowisko, gdzie z okazji Mikołajek czeka na Was darmowa zabawa na lodzie. Czas wskoczyć w łyżwy!
Zbliżają się Mikołajki, a wraz z nimi niepowtarzalna okazja, by rozpocząć zimowe szaleństwo na lodzie! CKSIT serdecznie zaprasza 6 grudnia na lodowisko przy Orliku w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie od 10:00 do 21:00 będzie można pojeździć na łyżwach – zupełnie za darmo!
To idealna okazja, aby wspólnie z rodziną i przyjaciółmi spędzić aktywnie czas w radosnej, zimowej atmosferze.
Tafla lodowiska czeka na każdego – bez względu na umiejętności. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować swoich sił na łyżwach, to doskonały moment, by się przekonać, jak dużo frajdy daje jazda
Miejsce: Biały Orlik przy stadionie Kalwarianki, ul. Mickiewicza 16
https://maps.app.goo.gl/hHqksEaCs
Nie przegapcie tej okazji! Załóżcie ciepłe rękawiczki, zabierzcie rodzinę i znajomych i do zobaczenia na lodowej tafli!
You may also like
-
Muzeum Miejskie zaprasza na kolejną wycieczkę z cyklu „Śladami wybitnych Wadowiczan”
-
Zapraszamy na koncert – „Święty! Przekażcie to dalej” – muzyczny hołd dla Jana Pawła II
-
Zmodernizowana droga to większe bezpieczeństwo i komfort dla mieszkańców Stanisława Dolnego i Przytkowic!
-
Rodzinna atmosfera i dobra zabawa – Piknik Rodzinny w Bugaju
-
Filmowa półkolonia w WCK, czyli 5 dni kreatywnych przygód!
-
Trening z mistrzem – Na pumptrackowym torze w Wadowicach trenują kilkulatkowie!
-
Zapraszamy na wernisaż wystawy „Nasze FotoWidzenia”
-
Biała niedziela w SP ZOZ w Kalwarii już 29 czerwca! Zapraszamy!!!
-
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2025 – uroczystość pełna dumy i podziękowań w Wieprzu