Madix na targach Cersaie w Bolonii

Jak co roku , w dniach 23 – 27 września mnóstwo ludzi, architektów, projektantów, dystrybutorów wyjeżdża do Bolonii. Nie na dobrą kawę czy pizzę, chociaż kto wie? W większości zmusza nas do tego ciekawość. To jedna z najważniejszych imprez targowych w branży łazienkowo-wnętrzarskiej. Targi jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Przedstawiciele firmy Madix odwiedzili dostawców: Eurorama, Silfra, Cristina, Bagno&associati oraz kilku innych, nowych.

Jak co roku, w dniach 23 – 27 września mnóstwo ludzi, architektów, projektantów, dystrybutorów wyjeżdża do Bolonii. Nie na dobrą kawę czy pizzę, chociaż kto wie? W większości zmusza nas do tego ciekawość. To jedna z najważniejszych imprez targowych w branży łazienkowo-wnętrzarskiej. Targi jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Przedstawiciele firmy Madix odwiedzili dostawców: Eurorama, Silfra, Cristina, Bagno&associati oraz kilku innych, nowych.

Eurorama, pokazała całkiem inną bardzo ciekawą ekspozycję swojego produktu. To instalacja z pomysłem projektanta Rino Frigiolini, jest on nie tylko projektantem ale przede wszystkim właścicielem fabryki Eurorama.

Cristina Rubinetterie wraz z Silfra to zawsze udany duet. Eksponowany produkt jest prosty, nienachalny ale zawsze bardzo nowoczesny . Ciekawe rozwiązania Silfra, czyli syfon oszczędzający miejsce Spaceless. Świetne rozwiązanie dla osób remontujących łazienkę. W klasycznym układzie, syfon przeszkadza w szufladzie, zabiera miejsce gdzie chcemy poukładać łazienkowe gadżety. W tym syfonie nie ma już takiego problemu, jego kształt ułatwia wszystkim pracę. Czyszczenie syfonu jest od dołu. Komplet zawiera korek 64 lub 72 mm, jest także wersja do umywalek bez otworu a teraz nowość KOREK CERAMICZNY. Oprócz tego przelewy wannowe z wypływem w modnym czarnym kolorze D6 oraz U1A. Było też bardzo ciekawe rozwiązanie do łazienek bez bidetu. Pokazano produkt o nazwie bidetta zwany również shutt off. W naszej firmie cieszy się niesamowitym wzięciem.

Rodzinna fabryka Bagno&associati ( 5) pokazała całą gamę nowych bardzo ciekawych kolorów. Firma jest znana z bardzo wysokiej jakości oraz ciekawych rozwiązań. Gama produktów jest bardzo duża od nowoczesnych prostych rozwiązań po kwadratowe uchwyty, kubki aż po akcesoria retro, pięknie zrobione, klasyczne. Ich stoisko zawsze w duecie z firmą Margarolli. To producent grzejników łazienkowych.

Inni wystawcy pokazali naprawdę ładne i ciekawe rozwiązania do wnętrz, łazienek. Ładne elektryczne lusterka, grzejniki, połączenie starego z nowym, ceramika łazienkowa w pistacjowych kolorach czy maszyny do układania.

Zobaczcie sami jak było na targach Cersaie 2019.

About Author

Reklama