Łzy wzruszenia i słowa krytyki pojawiły się na spotkaniu z Minister Rodziny Marleny Maląg w Kalwarii

Na sobotnim spotkaniu (2 lipca) z Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleną Maląg tłumnie przybyła elita regionalna Prawa i Sprawiedliwości, miejscowi samorządowcy oraz emeryci. Na spotkaniu miały zostać bowiem przedstawione zagadnienia polityki senioralnej państwa i programy społeczne i socjalne wprowadzone przez rząd Mateusza Morawieckiego.

Pani Minister odwiedziła Kalwarię Zebrzydowską, gdyż uczestniczyła w X. Ogólnopolskim Zjeździe Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” pod hasłem „Nie lękajcie się. Jest rodzina” w Wadowicach. 

Według zapewnień Pani Minister „rodzina była, jest i będzie fundamentem rządu Prawa i Sprawiedliwości”. Jej słowa dobrze wybrzmiały w uszach zgromadzonych, gdyż podczas krótkiej debaty padły nawet łzy wzruszenia w podziękowaniu, za pochylenie się nad najmniejszymi i najsłabszymi członkami społeczeństwa. Dziękowano takżem.in. za waloryzacje emerytur. Jednakże nie wszystkie głosy były przychylne. Padły także pytania i zastrzeżenia co do niepotrzebnej komplikacji systemu podatkowego, a także wręcz tragicznej sytuacji rzemieślników.

Warto wspomnieć, że na spotkaniu był obecny nowo mianowany pełnomocnik PiS na okręg nr 30 – Oświęcim (obejmujący powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki ) Mariusz Krystian. Organizatorem spotkania był Poseł Filip Kaczyński.
 
3 2 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x