/Konkurs – do wygrania podwójna wejściówka na spektakl Mężczyzna Idealny

Konkurs – do wygrania podwójna wejściówka na spektakl Mężczyzna Idealny

Mamy dla Państwa niespodziankę – podwójną wejściówkę na spektakl Mężczyzna Idealny, który odbędzie się 26 października w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na pytanie:

Jak nazywa się postać, w którą Michał Milowicz wcielił się w kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”?

Odpowiedź  prosimy wysłać e-mailem na adres info@kalwaria24.pl, lub poprzez facebooka w prywatnej wiadomości. Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy zwycięzcę. Czas wysyłania odpowiedzi upływa 25 września o 23:59.

26 października „Mężczyzna idealny” przeprowadzi terapię śmiechem w Kalwarii Zebrzydowskiej! Spektakl odbędzie się Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej o godz.18:00.

Wystąpią: Małgorzata Lewińska, Michał Milowicz, Tadeusz Ross i Piotr Dąbrowski.

bilety w cenie 65 zł już wkrótce do nabycia w CKSiT oraz online na stronie:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/40337/Kalwaria+Zebrzydowska/M%C4%99%C5%BCczyzna+idealny/

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH PRZEWIDZIANE ZNIŻKI!!!

A o czym opowiada spektakl „Mężczyzna idealny?”

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem [„rozbierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

Zapraszamy na terapię śmiechem!:)

Reklama