Kino pod gwiazdami w Kalwarii

Po Wadowicach także w Kalwarii Zebrzydowskiej zagościło kino pod gwiazdami, na który jest Wstęp Wolny. Centrum Kultury Sportu i Turystyki zaprasza 2 września na 2 seansy na stadionie Kalwarianki (korty tenisowe):

20:00 – Agentka

Komedia; reż.: Paul Feig; USA 2014; 120 min.

obsada: Jason Statham, Rose Byrne, Melissa McCarthy

Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy („Druhny”, „Gorący towar”). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA.

Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.

22.10 – Marsjanin

reż.Ridley Scott, USA 2015; 141 min.

obsada: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig

„Marsjanin” to film, który po prostu wypada zobaczyć na dużym ekranie.To kino z prawdziwego zdarzenia – szyte na miarę XXI wieku.Opowieść o harcie ducha, potędze rozumu i ludzkiej solidarności. Tutaj nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy problem da się rozwiązać, a błąd – naprawić. Wystarczy tylko zacząć myśleć…

Gwiazdorska obsada, zapierający dech, przygodowy film sci-fi, zrealizowany przez legendarnego reżysera, Ridleya Scotta na podstawie bestsellerowej powieści.

Wcześniej z uroków kina pod gwiazdami możemy skorzystać w Wadowicach, gdzie w czwartek 3 sierpnia o godzinie 21:30 w ramach kina plenerowego w Parku Miejskim w Wadowicach odbędzie się projekcja komedii „Jeszcze dalej niż na północ”. Na widzów będą tam już tradycyjnie czekać leżaki ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć również swój koc czy prowiant.

Kolejny Seans odbędzie się w czwartek 17 sierpnia o godzinie 21:30, tym razem będzie to angielska komedia oparta na faktach „Dumni i wściekli”. Niedługo po dojściu do władzy Margaret Thatcher, zaczyna się wprowadzanie reform neoliberalnych. Mark Ashton (Ben Schnetzer), młody socjalista wierzący w siłę społeczeństwa, słysząc przemowę Thatcher w telewizji, wpada na pomysł, by pomóc górnikom, którzy są demonizowani przez rząd Thatcher tak samo, jak geje i lesbijki.

Pokazy odbędą się Parku miejskim.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x