Internauci wybrali zwycięski projekt – WCK będzie realizować go w lipcu!

Twoje dziecko interesuje się sztuką a wszelkie działania artystyczne to jego pasja? Lubi malować, rysować i pracować wykorzystując przeróżne formy artystyczne? Jeśli tak, to cykl zajęć pt. „Odważni – Twórczo” jest idealny dla niego! WCK zaprasza na warsztaty od 5 – 9 lipca.

Cykl tygodniowych zajęć artystycznych dla dzieci w wieku 8 – 12 lat to zwycięski pomysł realizowany w ramach programu „Szukamy InicJATYWY”, który został złożony przez Karolinę Oczkowską i Annę Czermak.

Na tygodniowych zajęciach młodzi artyści w dwóch grupach wezmą udział w interesujących warsztatach. Asamblaż, Scrapbooking, Wiesiołki Land – Art, Decoupage, Rękodzieło – String Art to tematy, które czekają na małych twórców w wieku 8 – 9 lat. Z kolei dzieci w wieku 10 – 12 lat podążą ścieżką takich form i kierunków w sztuce jak: Surrealizm – Diorama, Książka Artystyczna, Kolaż, Ekspresjonizm- linoryt, a nawet projektowanie logo. Będzie to gradka dla małych miłośników sztuki. Na warsztatach dzieci omówią różne techniki artystyczne w kontekście nurtów w jakich się narodziły z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów.

Autorki projektu zachęcają: „Stwórzcie z nami sztukę i zabierzcie ją do domu!”

Liczba miejsc na warsztaty jest ściśle ograniczona.

Koszt tygodniowych zajęć wynosi 25 zł. Bilety do zakupu poprzez stronę internetową www.wck.wadowice.pl, w sekretariacie WCK lub w kasie Kina Centrum.

 

0 0 votes
Article Rating

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x