Historyczne zwycięstwo Kobiecej Drużyny Kalwarianki w I lidze Futsolu Kobiet PZPN

W niedzielę (13 grudnia) na Hali sportowej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się spotkanie w ramach 1 ligi Futsalu Kobiet – rozgrywek centralnych PZPN – II grupa południowa. Drużyna Kobiet Kalwarianki gościła LKS Olimpia Osieczany. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszych zawodniczek 8:5 (4:1).

Pomimo pandemii kobieca drużyna rozwija się coraz lepiej. Jej pierwsze zwycięstwo w lidze, z wymagającymi przeciwniczkami daje nadzieje, na dobry sezon. Gratulujemy i oczekujemy równie dobrego występu w niedzielę 20 grudnia z liderem 1 ligi futsalu Tarnovia Tarnów-sekcja kobiet.

Pierwsza połowa gry była duży plus dla naszej drużyny, która za sprawą aż 4 trafień Ogarek schodzi na przerwę z bardzo korzystnym wynikiem 4 do 1. W drugiej połowie wkradła się nerwowość do dziewcząt z Kalwarianki, która doprowadziła do wyrównanej gry zakończonej wynikiem 4  do 4. Ostatecznie pierwsze historyczne zwycięstwo w rozgrywkach zakończyło się wynikiem 8 do 5.

Gratulujemy całemu zespołowi, a przeciwniczkom i sędziom dziękujemy za dobre spotkanie i życzmy powodzenia oraz zdrowia! 🙂