Górskie wycieczki, SWAParty, czy letnia szkoła ceramiki – WCK zachęca do korzystania z wakacyjnej oferty!

Wakacje to czas, na który czekamy z utęsknieniem przez cały rok. Marzymy o chwilach pełnych radości, relaksu i niesamowitych przygód. Wadowickie Centrum Kultury przygotowało bogatą ofertę, która zadowoli zarówno dzieci, jak i dorosłych. Znajdziecie tutaj aktywności dla swoich pociech oraz możliwość rozwijania swoich pasji.

 

W tym roku nie zabraknie znanych i lubianych bajkowych środAwisk, kin plenerowych, letniej szkoły ceramiki czy bajkowej oraz filmowej półkolonii! Po raz pierwszy z wakacyjnych atrakcji będzie można skorzystać również w Stacji Kultury i SOWA! Dla najmłodszych przygotowano nocowanie w Stacji Kultury, a na dorosłych będzie czekać kolejna edycja SWAParty.

Wakacje z WCK to także wspólne wycieczki, zaplanowano m.in. wyjazd do Centrum Bajki w Pacanowie, muzealną wyprawą do Muzeów Małopolski Zachodniej, wycieczkę do Dinolandii i Ogrodu Jana Pawła II w Inwałdzie oraz wycieczkę Śladami wybitnych „wadowiczan” – Józef Bilczewski i jego Wilamowice.

Podobnie jak w poprzednich latach WCK wyruszy w drogę do okolicznych miejscowości z Objazdowym Domem Kultury. Nie zabraknie animacji, szalonych tańców, baniek mydlanych oraz Teatru KOKON, który zaprezentuje bajkowe spektakle. Na zakończenie tournée zostanie wyświetlony film pod gwiazdami, a dzieci zostaną zaproszone do bajkowego karaoke.

Miłośnicy górskich wycieczek również znajdą coś dla siebie – przygotowano aż dwie wycieczki: Szlakiem Żywieckich Schronisk oraz Wielkoraczańskie Panoramy! Podczas obu wycieczek grupa będzie podążać wraz z przewodnikiem – Agatą Bielecką – przez najpiękniejsze rejony polskich Beskidów.

Dla osób, które są zainteresowane podróżami, zaplanowano specjalną edycję Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”! Spotkanie odbędzie się w plenerowej scenerii – Domu na Dzwonku (ul. Widokowa 27, Gorzeń Dolny), a gośćmi będzie podróżnicza rodzina – znani z Instagrama Zbusovani. To będzie opowieść o szalonym, podróżniczym życiu w kampervanie! Dodatkowo po prelekcji uczestnicy wydarzenia będą mogli obejrzeć ten wyjątkowy dom na kółkach.

Zapraszamy dzieci i dorosłych! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapisy na wszystkie warsztaty/zajęcia/wycieczki są prowadzone poprzez portal strefazajec.pl. Szczegóły na stronie: https://wck.wadowice.pl/wakacje-z-wck/

Dofinansowano z budżetu Gminy Wadowice.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x