Festiwal Święto Ogrodów - Muzeum Dwór w Stryszowie - 10 czerwca 2018 r. - Spektakl w reżyserii Mirosława Płonki - "Nikt mnie nie zna" Aleksandra Fredry - fot. Teatr Młodych im. O. Rudolfa Warzechy

Festiwal Ogrodów 2018 w Dworze Stryszów okiem Panoramy Informacje

Dzisiaj zapraszamy na relację Jarosława Leskiego z Festiwalu Święta Ogrodów, który odbył się z 10 czerwca w Dworze w Stryszowie. Można było tam obejrzeć spektakl na podstawie komedii Aleksandra Fredry, „Nikt mnie nie zna” w reżyserii Mirosława Płonki. Spektakl został przygotowany przez Teatr Młodych im. O. Rudolfa Warzechy.

Panorama Informacje towarzyszy nam już od wielu lat, rejestrując najważniejsze wydarzenia w regionie, szczególnie kulturalne.

Dzisiaj zapraszamy na relację Jarosława Leskiego z Festiwalu Święta Ogrodów, który odbył się z 10 czerwca w Dworze w Stryszowie. Można było tam obejrzeć spektakl na podstawie komedii Aleksandra Fredry, „Nikt mnie nie zna”  w reżyserii Mirosława Płonki. Spektakl został przygotowany przez Teatr Młodych im. O. Rudolfa Warzechy, współorganizatorem przedsięwzięcia jest Muzeum Dwór w Stryszowie.

fotografie: Teatr Młodych im. O. Rudolfa Warzechy

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x