Policja, strażacy oraz Zespół Ratownictw Medycznego zostały wezwane do siłowego wejścia do jednego z mieszkań w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Weisa. Alarm na szczęście okazał się fałszywy.
W poniedziałek (31 marca) około godz. 20:10 służby ratunkowe zostały na prośbę policji, która nie mogła wejść, zadysponowane do siłowego otwarcia jednego z mieszkań przy ulicy Weissa w Kalwarii Zebrzydowskiej. Miał tam przebywać ojciec z dzieckiem.
Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Kalwaria Zebrzydowska, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po ich przybyciu okazało się, że mieszkanie zostało już otwarte.
Alarm okazał się fałszywy ale w dobrej wierze: sen zmorzył mężczyznę, mającego pod opieką dziecko.
fot. Małopolska Alarmowo

About Author
You may also like
-
Śladami pamięci – spacer historyczny po cmentarzu żydowskim
-
Policja ostrzega przed fałszywymi sprzedawcami rynien
-
Życzenia Świąteczne od Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeusza Steli i Przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Hebdy
-
Wielki Piątek w kalwaryjskim sanktuarium
-
Życzenia Świąteczne od Marcina Brózdy – Radnego Rady Powiatu w Wadowicach
-
Życzenia od władz Powiatu Wadowickiego z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego
-
Do końca nas umiłował – Misterium w Wielki Czwartek
-
Pogrzeb śp. o. Jacka Janasa w kalwaryjskim sanktuarium
-
Harcerze rajdem powitali wiosnę
Subscribe
0 komentarzy