Dziś na ulicy Krakowskiej zakończą kłaść asfalt

Długo wyczekiwany koniec remontu odcinka DK 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej, naprawdę już się zbliża. W dniu dzisiejszym (20 grudnia) na ul. Krakowskiej (odcinek Drogi Krajowej nr 52) zostaną zakończone prace przy kładzeniu asfaltu „przy Biedronce”.

Już teraz możemy zobaczyć jak będzie wyglądać nowa droga. Długi pas zjazdowy do Biedronki od strony rynku oraz wysepki pomagające w organizacji ruchu, powinny zabezpieczyć ten odcinek drogi przed korkami, a także, spowodować płynniejszy ruch pojazdów zmierzających do nowych firm. Czekamy jeszcze na dokończenie prac na wysepce dla pieszych (przy przejściu na plac PKS). Miejmy nadzieję, że już więcej nie dojdzie tam do wypadków.

Podziękowania należą się mieszkańcom Kalwarii Zebrzydowskiej, a szczególnie remontowanego odcinka ulicy Krakowskiej, za cierpliwość i wyrozumiałość. Byli bowiem oni przez kilka miesięcy narażeni na niewygody spowodowane pracami budowlanymi oraz na nocne hałasy ekipy, która większość prac modernizacyjnych wykonywała w okresie zmniejszonego ruchu drogowego, czyli wieczorami i nocą.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x