Dailies Total – wygodne soczewki jednodniowe z gradientem uwodnienia

Dailies Total to soczewki sferyczne, które zwracają na siebie uwagę z kilku powodów. Zostały zaprojektowane tak, aby przynosić pełen komfort użytkownikom, a zastosowane w nich innowacyjne technologie sprawiają, że ich noszenie jest niezwykle komfortowe. Dowiedz się, w jaki sposób możesz ulepszyć swoje życie dzięki nim.

Dailies Total – perfekcyjne widzenie bez podrażnień

Należy zacząć od tego, że do stworzenia soczewek wykorzystano Delefilcon. Jest to specjalny materiał silikonowo-hydrożelowy, cechujący się wysoką elastycznością, tlenoprzepuszczalnością oraz lekkością. To samo w sobie brzmi interesująco i daje komfort, jednak producent – globalny koncern Alcon – na tym nie poprzestał i podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej. Zastosowano w nich innowacyjną, oryginalną i przełomową technologię gradientu uwodnienia. Jak działa?

Dzięki tej technologii soczewki Dailies Total mogą stopniowo zwiększać stopień swojego uwodnienia, od 33 do 80% na powierzchni. Sprawia to, ze są komfortowe w użytkowaniu nawet przez osoby mające bardzo wrażliwe oczy. Są również zalecane dla tych, których gałki oczne szybko wysychają. Dodatkowo nawodnienie powoduje, że nie ma tarcia pomiędzy soczewką a powieką, co dodatkowo wpływa na jej stabilność. W efekcie możesz podczas korzystania z tych soczewek swobodnie uprawiać wszelkie aktywności.

Dailies Total to rozwiązanie na współczesne czasy

Obecnie wiele osób przebywa w klimatyzowanych pomieszczeniach. Wiąże się to z suchością powietrza, które osusza oczy i powoduje nieprzyjemne ich nieprzyjemne swędzenie, a nawet pieczenie. Podobnie podczas jazdy klimatyzowanymi samochodami oraz autobusami. Dzięki soczewkom Dailies Total możesz zapomnieć o tych nieciekawych efektach. Zapewniają nawilżenie w każdej sytuacji, utrzymując je na odpowiednim poziomie.

Warto również dodać, ze to świetne rozwiązanie dla ludzi pracujących przy komputerze. Dzięki solidnemu nawilżeniu wzrok mniej się męczy emitowanym przez monitory i wyświetlacze światłem niebieskim. Daje to dodatkową ochronę oczom i wpływa bardzo pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Dailies Total – soczewki na każdy dzień

Dailies Total to soczewki jednodniowe. Jedno ich opakowanie wystarcza na cały miesiąc. Po użyciu wyrzucasz zużytą, a następnego dnia zakładasz rano nową. A ponieważ nie kosztują dużo, można powiedzieć, że zapewniasz sobie pełną wygodę niewielkim kosztem. 

Jeśli chcesz kupić je w najlepszej cenie, zajrzyj koniecznie na stronę trendyopticians.pl.

About Author

Reklama