Czas na Polskę! – Czas na wakacje w Inwałdzie!

Dla mieszkańców powiatu wadowickiego mamy wyjątkową ofertę z okazji rozpoczynających się wakacji! Do każdego zakupionego biletu specjalnego (Park Miniatur „Świat marzeń” + Średniowieczna Warownia + wycieczka ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk) otrzymacie darmowe zaproszenie na kolejną wizytę do poszczególnych parków, zaproszenie ważne będzie przez całe wakacje! Podwójna zabawa na wakacje!

Dla mieszkańców powiatu wadowickiego mamy wyjątkową ofertę z okazji rozpoczynających się wakacjiDo każdego zakupionego biletu specjalnego (Park Miniatur „Świat marzeń” + Średniowieczna Warownia + wycieczka ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk) otrzymacie darmowe zaproszenie na kolejną wizytę do poszczególnych parków, zaproszenie ważne będzie przez całe wakacje! Podwójna zabawa na wakacje!

WAKACJE W INWAŁDZIE
=
Park Miniatur „Świat marzeń”
+
Średniowieczna Warownia
+
Wycieczka ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk”

 

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ” to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski. Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster – kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami. Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni cofamy się w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki, czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł. Zapraszamy na stronę: www.parkminiatur.com .

Po zwiedzeniu i skorzystaniu z atrakcji Parku Miniatur i Średniowiecznej Warowni zapraszamy na wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk”. W parku zwierząt zobaczycie gatunki zwierząt bardziej lub mniej znane (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), w sezonie 2020 pojawiły się nowe zwierzęta: surykatki, sowa śnieżna. W Mini Zoo znajdują się także inne atrakcje: park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są także paleniska grillowe w różnych klimatach, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem.

Zapraszamy na stronę: www.agrokucyk.pl .

Szczegóły/Regulamin promocji dla mieszkańców powiatu wadowickiego znajduje się na stronie: https://parkminiatur.com/regulamin-akcji-promocyjnej/ .

Gorrrąco zapraszamy do Inwałdu. Czeka tutaj na Was moc atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych!!!

DO ZOBACZENIA W INWAŁDZIE !

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x