fot. Andrzej Famielec | Kalwaria 24

Centrum Dziedzictwa i Dialogu przy Kalwaryjskim Sanktuarium zaprasza na warsztaty dla rodziców

Centrum Dziedzictwa i Dialogu zaprasza rodziców do udziału w warsztatach tematycznych o wychowywaniu dzieci, relacjach w rodzinach i społecznościach, nagradzaniu dzieci, rozmowach z nastolatkami, itd.

 

Zajęcia będą się odbywały w Centrum Dziedzictwa i Dialogu (ul. Bernardyńska 38) – wejście tuż obok kaplicy św. Rafała przed bazyliką. Cykl skład się z trzech spotkań na różne tematy w dniach 10.07, 24.07 i 7.08 – godzina 17.00.

Poprowadzi je Marta Tylko, ceniona pedagog, zaangażowana w prowadzenie rekolekcji, kursów i szkoleń dla rodziców i dzieci. Wraz z mężem zainicjowała Akademię ProFamilia w ramach której od 2007 roku koordynują organizację Konferencji i Warsztatów dla Małżeństw i Rodziców oraz koncertów chrześcijańskich. Zajmuje się posługą wśród dzieci, organizując rekolekcje, projekty, spotkania uwielbienia dla dzieci, i inne formy aktywności.

Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązkowa jest rejestracja. Maila ze zgłoszeniem należy wysłać na adres info@kalwaria.eu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Projekt „Dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO” jest możliwy dzięki współfinansowaniu w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x